top of page
בחורה משתזפת במקלחון שיזוף

  24\7 שיזוף במכונות החדישות והמשוכללות 

! בואו להנות מחווית שיזוף הכי יחודיית ויוקרתית בארץ בכל שעות היממה

דגם  SUNLESS V58 תוכנן עם כל האפשרויות הקיימות מעבר לשיזוף מדהים, מערכת סאונד המתחברת ישירות אליך לנייד, מערכת אוורור יעילה במיוחד ובנוסף, 58 נורות שיזוף עוצמתיות בהספק של 200 וואט שישזפו אותך כל כך מהר וחזק, שלא יישאר לך מה לומר חוץ מ…וואוו.

 התהליך הוא די פשוט וזהה לקרני השמש ונורות -UV.

בשכבה החיצונית של העור 5% מהתאים הם מלנוציטים (תאי פיגמנט)-בחשיפה לאור בתדר גבוה הם מפרישים את פיגמנט המלנין הורדרד, שנספג בתאים נוספים. 

בתדר נמוך יותר המלנין מתחמצן והופך לכהה וכך מגן על עורנו. לכל אדם יש מספר זהה של מלנוציטים (תאי פיגמנט).רמת הפרשת הפיגמנט שונה, לכן צבע העור שונה מאדם לאדם. כדי למנוע חשיפת יתר יש להשתזף בהדרגה, כוויות ואדמומיות נגרמות כתוצאה מגירוי כלי הדם שנמצאים מתחת לשכבת העור החיצונית.

 • איך עובדת מיטת שיזוף?
  תמיד רצית לדעת איך עובדת מיטת שיזוף? רוצה לדעת מדוע מיטת שיזוף עדיפה על פני שיזוף בחוף הים ? במאמר זה נסביר אחת ולתמיד איך את יכולה לקבל את המראה השזוף שאת רוצה לאורך כל עונות השנה. הנה כל מה שרצית לדעת על מיטת שיזוף ולא היה לך את מי לשאול
 • שיזוף באמצעות קרניים אולטרה סגוליות – מה הם הצדדים הטכניים מאחורי שיזוף איכותי?
  כולנו יודעים שקרני השמש הם האמצעים הסטנדרטיים לקבלת המראה השזוף, אבל כדי לקבל את המראה הזה בדרך אלטרנטיבית אנחנו משתמשים במיטות שיזוף. מיטות השיזוף המודרניות הן מתקן קוסמטי לכל דבר והן עושות שימוש חכם בטכנולוגיית נורות מתקדמת אשר מפיצה קרניים אולטרה סגוליות כדי לדמות חשיפה לקרני השמש. כל מיטת שיזוף מצוידת במגוון עשיר של נורות שמפיקות את האנרגיה האולטרה סגולית במטרה ליצור שיזוף מלא. מיטות השיזוף מיוצרות במבנה עגלגל, והן ארוכות למדי, כדי לספק לכן את האפשרות להקיף את גופכן בנורות השיזוף באופן מיטבי ולקבל שיזוף מלא ואחיד ב 360 מעלות ללא פסי שיזוף.
 • UVA או UVB – מה ההבדלים ומה היתרונות בכל שיטת שיזוף?
  המנורות המרכיבות את מיטות השיזוף עושות שימוש בטכנולוגיות בקרני הUVA ובקרני ה UVB ובעזרתן אנו מצליחים להשתזף. קרני אור UVB קרני UVB נחשבות לקצרות וחזקות יותר מקרני UVA והן חודרות את שכבות האפידרמיס העליונות ומגיעות עד לשכבות האפידרמיס התחתונות של העור במטרה לגרום לגוף להתחיל לייצר מלנין ( הפיגמנט שלנו בגוף ), תהליך ייצור המלנין מתחיל כ – 6 שעות לאחר השיזוף ונמשך עד כ – 48 שעות בהם המלנין עולה מעל פני העור, בשלב זה המלנין הינו שקוף. קרני אור UVA קרני UVA נחשבות לארוכות יותר מקרני UVB , קרניים אלו אינן חודרות את שכבת העור העליונה אלא משזפות את שכבת המלנין ( הפיגמנט שלנו ) ולמעשה הופכות אותו משקוף לצבע השיזוף הטבעי שלנו, כל כניסה למכונת שיזוף בהפרש של 48 שעות מוסיפה עוד שכבת צבע וכך למעשה גוון העור מתכהה עד לקבלת התוצאה הסופית .
 • איך ליהנות מכל העולמות – ושילוב של שתי השיטות?
  רוב מיטות השיזוף עושות שילוב חכם בין שתי הטכנולוגיות האלו במטרה להשיג תוצאות מקסימליות. ניתן לומר שקרני הUVB מעלות את אחוז המלנין על פני העור ואילו קרני ה UVA הופכות את המלנין לצבע החום / שזוף שמוכר לכולנו בתהליך השיזוף הסטנדרטי.
 • איך להשתזף נכון?תוכנית שיזוף למתחילים
  יש להיכנס למכונת השיזוף כל 48 שעות בין 5 – 10 טיפולים, זמן השיזוף ינוע בין 3-12 דקות בהתאם לגוון העור, עור בהיר יש לחשוף לזמן קצר בד"כ מתחילים מ 5 דקות וכל טיפול נוסיף דקה אחת, עור כהה יותר ניתן להתחיל מ 7 דקות ולהוסיף דקה בכל טיפול.
 • איך להשתזף נכון?בניית תוכנית שיזוף למתקדמים
  קיבלת את גוון השיזוף הרצוי ועליך עכשיו ולשמר אותו כל השנה, מומלץ להשתזף אחת לשבוע עד 10 ימים, סה"כ מומלץ לעשות עד כ- 52 שיזופים בשנה ומובטח לך עור שזוף, יפה ובריא 365 ימים בשנה
 • איך להשתמש נכון במיטות שיזוף לקבלת שיזוף מהיר והאיכותי לאורך כל עונות השנה?
  מהיר יותר השימוש במיטות שיזוף מספקות לנו שיזוף מהיר יותר בזכות השימוש החכם בטכנולוגיה האולטרה סגולית. בטיפול ממוצע ניתן לשהות במכונת שיזוף עד כ 12 דקות בלבד ולקבל את הצבע המיוחד. איכותי יותר בזכות העיצוב העגול של המיטה, שמכוסה באופן מלא בנורות אולטרה סגוליות חכמות, ניתן לקבל שיזוף מלא של כל הגוף בלי הצורך לבדוק באיזה אזור השתזפנו יותר. מדובר על כיסוי מלא של הגוף ליצירת צבע וגוון אחיד. פרטי יותר מיטות שיזוף מספקות את הפרטיות שאת רוצה ואת השקט שמגיע לך. בזכות העובדה שמדובר במיטות סגורות שממוקמות במכון קוסמטי – את יכולה להשתזף בעירום ולקבל צבע אחיד בלי פסי שיזוף אופייניים לאזור בגד הים ובלי שאף אחד יטריד אותך. לאורך כל עונות השנה מיטות השיזוף עובדות על אנרגיה אולטרה סגולית ולכן ניתן לקבל שיזוף איכותי וצבע זהה לאורך כל השנה. בין אם קר בחוץ או חם בחוץ, 15 דקות של טיפול אולטרה סגולי מתקדם יספקו לך את השיזוף שאת רוצה. ניתן לראות כי שימוש במיטות השיזוף היא הדרך האולטימטיבית כדי לקבל את הצבע שתמיד רצית
bottom of page